Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/ArdorSolis/domains/ardorsolis.pl/public_html/wp-config.php on line 4 Fotowoltaika ☀️Profesjonalnie | Szybko | Tanio☀️ Ardor Solis

Szukasz instalacji fotowoltaicznej?

Bądz ekologiczny

Otrzymaj dofinansowania

Wytwarzaj swój własny prąd i oszczędzaj!

Oferta Fotowoltaiki

Sam zdecyduj którą oferte chcesz wybrać

Fotowoltaika dla Domu

Większość użytkowników korzystających z profitów jakie przynosi instalacja fotowoltaiczna to gospodarstwa domowe. Zobacz naszą ofertę jeżeli chcesz tak jak oni zacząć oszczędzać.

Fotowoltaika dla Firm

Koszt energii elektrycznej dla producentów i usługodawców stale rośnie. Inwestycja w fotowoltaikę dla Twojej firmy to rozpoczęcie nowego lepszego rozdziału gospodarczej działalności.

Fotowoltaika dla Rolników

 Odpowiednio skomponowana i dostosowana do Twoich potrzeb oferta dotycząca fotowoltaiki przyniesie satysfakcjonujące oszczędności również dla Twojego gospodarstwa rolnego.

Zaufaj doświadczeniu
i najlepszym komponentom

Wiemy i sprawdziliśmy to w praktyce, że wydajność i sprawność całej instalacji jest taka jak jej najsłabszy element. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma tutaj miejsca na półśrodki i niską jakość. Wszystkie stosowane przez nas elementy pochodzą od sprawdzonych i wiodących na rynku producentów. Wysokiej jakości komponenty i doświadczeni, certyfikowani instalatorzy przekładają się na długą żywotność i wysoką wydajności naszych instalacji fotowoltaicznych.

Dlaczego warto?

Statystyki mówią same za siebie!

%

deklarowane średnie spadki rachunków za prąd.

%

badanych ocenia działanie instalacji fotowoltaicznej jako dobrze lub bardzo dobrze.

%

gospodarstw domowych deklaruje spadek rocznych kosztów energii o przynajmniej połowę

Źródło: Badanie ASM – Centrum Badań i Analiz,

Koszt instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną zapewnia bezpieczeństwo energetyczne i niezależność od stale rosnących cen prądu. Obciążenia domowego budżetu związane z kosztami energii nieustannie rosną, dlatego tak ważne jest poszukiwanie opłacalnych rozwiązań i oszczędności. Z własną elektrownią fotowoltaiczną nie musisz się martwić nadchodzącymi rachunkami.

Etapy montażu instalacji fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne mogą być zamontowane na dachu lub na gruncie. Przygotowując każdy projekt, indywidualnie bierzemy pod uwagę wszystkie parametry, mające wpływ na wydajność gotowej instalacji i zastane u inwestora warunki. Przed montażem dostarczamy elementy instalacji fotowoltaicznej, a w umówionym dniu nasz zespół monterski przystępuje do pracy. Mając na uwadze spokój i bezpieczeństwo domowników, nasi certyfikowani monterzy dokładają wszelkich starań, aby cały proces był jak najmniej uciążliwy. Po udanym montażu i uruchomieniu instalacji pozostaje tylko satysfakcja z płynących oszczędności i korzyści.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna pełna analiza oraz audyt techniczny

Przeprowadzimy szczegółową analizę zużycia energii na miejscu w Twoim domu lub firmie. Zapewni to dokładne oszacowanie wymaganej ilości energii do Twoich potrzeb.

Projekt i wycena planowanej instalacji fotowoltaicznej

Stworzymy pełną wycenę oraz dokładny projekt wymaganej instalacji. Każdy z nich realizujemy tak, aby był najbardziej efektywny i opłacalny.

Możliwości dofinansowania i kredytowania

Przedstawimy Ci aktualne programy i pomożemy w uzyskaniu dofinansowania. Możemy również zaproponować korzystną ofertę kredytowania Twojej inwestycji.
Zobacz więcej

Sprawny montaż

To ostatni etap przed uruchomieniem Twojej instalacji. Cały proces trwa zazwyczaj 2-3 dni. Realizujemy ten etap, tak aby wszystko wyglądało estetycznie i działało przez długie lata.

Twój darmowy prąd

Od tego momentu Twój dom staje się samowystarczalny pod względem energetycznym. Twoje rachunki znacząco się obniżą, a nasza planeta staje się zdrowsza.

Pełna kontrola i bezpieczeństwo

Po założeniu instalacji, otrzymasz dostęp do aplikacji, która pozwoli Ci na bieżąco mieć możliwość śledzenia wytwarzanego przez Twoje panele prądu i kontrola ich efektywności.

Chcesz Dowiedzieć się Więcej

Zapytaj nas o ofertę
specjalnie dla ciebie

 

Zadzwoń lub Skorzystaj
z formularza kontaktowego

Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na gruncie
Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na dachu domu pokrytym dachówką czarną zastosowano moduły fullback
Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na dachu domu

 Fotowoltaika – Jak obniżyć swoje rachunki za prąd

Fotowoltaika to coraz popularniejsze rozwiązanie ze względu na wzrost kosztów energii elektrycznej i troskę o środowisko naturalne. Fotowoltaika pozwala na zmniejszenie kosztów rachunków za prąd, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które chcą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. Z fotowoltaiką od Ardor Solis oszczędzanie stanie sie codziennością. Wykonujemy instalacje na terenie Tarnowa, Nowy Sącz, Nowy Targ, Małopolska oraz całego kraju.

Energia elektryczna wytworzona przez instalację fotowoltaiczną może być wykorzystana do zasilenia urządzeń w domu czy budynku, a także do ładowania baterii samochodowych. W przypadku nadmiaru wytworzonej energii z fotowoltaiki, można ją sprzedać do sieci energetycznej, co dodatkowo zwiększa oszczędności na rachunkach za prąd.

Fotowoltaika – cena instalacji fotowoltaicznej Małopolska |Nowy Sącz | Tarnów | Nowy Targ 

Jako firma Ardor Solis oferujemy kompleksowy montaż fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze takiego systemu jest cena.

Cena instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak:

  1. moc systemu,
  2. rodzaj paneli słonecznych,
  3. liczba paneli,
  4. falownik
  5. rodzaj konstrukcji montażowej

Jednakże, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej, firma ARDOR SOLIS jest w stanie zaprojektować i wykonać instalacje fotowoltaiczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Staramy się dostosować ofertę do potrzeb każdego klienta, a także do jego budżetu. Oferta obejmuje kompleksową usługę w zakresie fotowoltaiki, w której firma zajmuje się projektowaniem fotowoltaiki, montażem paneli fotowoltaicznych, uruchomieniem i konserwacją instalacji fotowoltaicznej.

Zadbamy o dobór odpowiedniego sprzętu i paneli o wysokiej sprawności, zapewniła też profesjonalny montaż oraz przeprowadziła niezbędne prace instalacyjne.

Działamy na terenie całej Małopolski, Nowy Sącz, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Brzesko, Bochania i cieszymy się dużą popularnością wśród klientów, którzy chcą zainwestować w odnawialne źródła energii.

Fotowoltaika, Panele Fotowoltaiczne – Profesjonalnie | Szybko | Tanio |

Nie przepłacaj na terenie miast: Nowy Sącz, Gorlice, Tarnów, Nowy Targ, Bochnia, Brzesko, Kraków i okolice |Małopolska|

Fotowoltaika z firmy Ardor Solis jest idealnym wyborem dla osób, które chcą oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną oraz chronić środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej, można zredukować rachunki za prąd i zwiększyć niezależność energetyczną.

Firma Ardor Solis oferuje instalacje fotowoltaiczne w najlepszej jakości, a każde zlecenie traktuje indywidualnie, aby dostosować je do potrzeb i wymagań klienta. Dodatkowo, ich ekipa specjalistów zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez projektowanie, aż po montaż i serwisowanie.

Wprowadzając do użytku coraz więcej instalacji paneli fotowoltaicznych na terenie Małopolski i miast Nowy Sącz, Tarnów, Nowy Targ, Brzesko, Kraków, Ardor Solis przyczynia się do ochrony środowiska