Fotowoltaika dla domu

Szukasz sposobu na zmniejszenie Swoich rachunków za prąd? Chcesz produkować energię ze słońca i być bardziej eko? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Domowa instalacja fotowoltaiczna to mniejsze obciążenia związane z rachunkami za prąd, ekologiczna energia w Twoim domu i niezależność od stale rosnących cen energii. Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji, od projektu przez finansowanie i realizację całego projektu.

Strona główna > Fotowoltaika > Dla domu

Dlaczego warto?

Co możesz zyskać korzystając z instalacji fotowoltaicznych?

Bezobsługowy i bezawaryjny system na lata

Dzięki wysokiej jakości komponentom i profesjonalnym, certyfikowanym monterom. Twoja instalacja będzie działać wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas.

Niezależność finansowa

Fotowoltaika w Twoim domu gwarantuje Ci niezależność od stale rosnących cen prądu. Koszty te rosną z roku na rok i będą wzrastać nadal.

Czyste źródło energii

W czasie pracy instalacja fotowoltaiczna nie emituje zanieczyszczeń szkodliwych dla środowiska. Możliwy jest także recykling paneli fotowoltaicznych.

Oszczędności od pierwszego dnia

Już od pierwszego dnia, w którym rozpoczniesz produkowanie prądu w Twojej domowej instalacji fotowoltaicznej zaczynasz oszczędzać. Każdy dzień to realne zyski dla Twojego portfela.

Najnowsza technologia w Twoim domu

Poszczególne elementy każdej montowanej przez nas instalacji to technologiczne osiągnięcia znanych i renomowanych marek z sektora PV.

Podniesienie wartości Twojej nieruchomości

Instalacja fotowoltaiczna to element domu, który obecnie jest poszukiwany przez klientów rynku nieruchomości.

Finansowanie Twojej instalacji

Montaż instalacji fotowoltaicznej to rozwiązanie przyjazne środowisku i efektywny sposób na oszczędzanie. Opłacalność tego rodzaju inwestycji wzrasta dzięki ogólnopolskim programom wspierającym odnawialne źródła energii. Potrzebne na tą inwestycję środki możesz zyskać również dzięki dedykowanym kredytom przeznaczonym na rozwój OZE. Zobacz z jakich programów oferujących wsparcie możesz obecnie skorzystać i na jakich warunkach uzyskać korzystny kredyt.

Grandmaster Talk

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

Ponad 6000 realizacji

Najwyższej jakości komponenty renomowanych producentów

Pełen zakres usług od projektu po uruchomienie instalacji

Doświadczenie
i współpraca z najlepszymi

Realizując każdą z inwestycji, współpracujemy z największymi hurtowniami fotowoltaicznymi zapewniającymi nam komponenty najwyższej jakości i szybką dostępność potrzebnych produktów. Korzystamy z falowników firm Fronius, SMA, HUAWEI, FOXESS i SOLAREDGE. Montujemy moduły fotowoltaiczne takich firm jak JINKO SOLAR, LONGI SOLAR, JA SOLAR, HYUNDAI SOLAR, WATTPOWER, LG. Każda instalacja jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta tak aby zmaksymalizować jej efektywność i wydajność.

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę

 

Zgoda

10 + 13 =

Fotowoltaika dla domu – instalacja fotowoltaiczna dla prywatnych użytkowników

Myślisz nad wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii na potrzeby swojego domu? Zastanawiasz się jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu i czy Twoje gospodarstwo domowe na tym skorzysta? Fotowoltaika zainstalowana umiejętnie jest całkowicie bezpieczna i praktycznie bezobsługowa. Już chwilę po montażu zaczyna swoją pracę i produkuje energię elektryczną ze słońca, którą możesz wykorzystać na swój własny użytek! Czy faktycznie warto mieć w domu taką instalację i jak ją dobrać do swoich potrzeb? Jak działa fotowoltaika dla domu?

Czy warto mieć w domu instalację fotowoltaiczną i jak dobrać panele fotowoltaiczne dla domu?

W przypadku instalacji pozwala zwiększać udział energii, która pochodzi z odnawialnego źródła – ze słońca. Odnawialne źródła energii oraz montaż paneli fotowoltaicznych na dachu Twojego domu lub przy nim, dają możliwość posiadania własnej produkcji energii elektrycznej. Dzięki umowie z elektrownią, małą część wyprodukowanej energii oddajesz do sieci elektroenergetycznej, resztę zaś wykorzystujesz na bieżące potrzeby. Nadwyżka prądu jest magazynowana w elektrowni, skąd wraca do Ciebie wtedy, gdy tego potrzebujesz – zgodnie z obowiązującym systemem prosumenckim. Nie musisz więc już martwić się o wysokość rachunków – to pewne, że ich wysokość spadnie. Jest to opłacalne tym bardziej dlatego, że jeśli chodzi o dofinansowanie do fotowoltaiki, największy wachlarz możliwości mają właśnie osoby fizyczne. Osoby fizyczne mają największy wachlarz możliwości, jeśli chodzi o dofinansowanie fotowoltaiki. Jak powinny być dobierane instalacje fotowoltaiczne? Moc instalacji fotowoltaicznej zależy od tego, jakie jest roczne zużycie energii elektrycznej domu jednorodzinnego. Znasz swój dotychczasowy koszt za prąd? Skorzystaj z kalkulatora i oblicz koszt oraz moc swojej instalacji.

Decydujesz się na fotowoltaikę? Dzięki własnym magazynom energii nie musisz oddawać nadwyżki prądu do sieci energetycznej!