Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/ArdorSolis/domains/ardorsolis.pl/public_html/wp-config.php on line 4 Fotowoltaika Rabka-Zdrój

Szukasz instalacji fotowoltaicznej?

Bądz ekologiczny

Otrzymaj dofinansowania

Wywarzaj swój własny prąd i oszczędzaj!

Oferta

Sam zdecyduj jak chcesz oszczędzać na Energii

Oferta dla domu

Większość użytkowników korzystających z profitów jakie przynosi instalacja fotowoltaiczna to gospodarstwa domowe. Zobacz naszą ofertę jeżeli chcesz tak jak oni zacząć oszczędzać.

Oferta dla firm

Koszt energii elektrycznej dla producentów i usługodawców stale rośnie. Inwestycja w fotowoltaikę dla Twojej firmy to rozpoczęcie nowego lepszego rozdziału gospodarczej działalności.

Oferta dla rolników

Odpowiednio skomponowana i dostosowana do Twoich potrzeb oferta dotycząca fotowoltaiki przyniesie satysfakcjonujące oszczędności również dla Twojego gospodarstwa rolnego.

Zaufaj doświadczeniu
i najlepszym komponentom

Wiemy i sprawdziliśmy to w praktyce, że wydajność i sprawność całej instalacji jest taka jak jej najsłabszy element. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma tutaj miejsca na półśrodki i niską jakość. Wszystkie stosowane przez nas elementy pochodzą od sprawdzonych i wiodących na rynku producentów. Wysokiej jakości komponenty i doświadczeni, certyfikowani instalatorzy przekładają się na długą żywotność i wysoką wydajności naszych instalacji fotowoltaicznych.

Dlaczego warto

Statystyki mówią same za siebie

%

Deklarowane średnie spadki rachunków za prąd.

%

Badanych ocenia działanie instalacji fotowoltaicznej jako dobrze lub bardzo dobrze.

%

Gospodarstw domowych deklaruje spadek rocznych kosztów energii o przynajmniej połowę

Źródło: Badanie ASM – Centrum Badań i Analiz, 1-15 października 2021 roku, na zlecenie Sunday Polska

Sprawdź koszt instalacji

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną zapewnia bezpieczeństwo energetyczne i niezależność od stale rosnących cen prądu. Obciążenia domowego budżetu związane z kosztami energii nieustannie rosną, dlatego tak ważne jest poszukiwanie opłacalnych rozwiązań i oszczędności. Z własną elektrownią fotowoltaiczną nie musisz się martwić nadchodzącymi rachunkami.

Etapy montażu instalacji fotowoltaicznej

Panele fotowoltaiczne mogą być zamontowane na dachu lub na gruncie. Przygotowując każdy projekt indywidualnie bierzemy pod uwagę wszystkie parametry mające wpływ na wydajność gotowej instalacji i zastane u inwestora warunki. Przed montażem dostarczamy elementy instalacji fotowoltaicznej, a w umówionym dniu nasz zespół monterski przystępuje do pracy. Mając na uwadzę spokój i bezpieczeństwo domowników nasi certyfikowani monterzy dokładają wszelkich starań aby cały proces był jak najmniej uciążliwy. Po udanym montażu i uruchomieniu instalacji pozostaje tylko satysfakcja z płynących oszczędności i korzyści.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna pełna analiza oraz audyt techniczny

Przeprowadzimy szczegółową analizę zużycia energii na miejscu w Twoim domu lub firmie. Zapewni to dokładne oszacowanie wymaganej ilości energii do Twoich potrzeb.

Projekt i wycena planowanej instalacji

Stworzymy pełną wycenę oraz dokładny projekt wymaganej instalacji. Każdy z nich realizujemy tak, aby był najbardziej efektywny i opłacalny.

Możliwości dofinansowania i kredytowania

Przedstawimy Ci aktualne programy i pomożemy w uzyskaniu dofinansowania. Możemy również zaproponować korzystną ofertę kredytowania Twojej inwestycji.
Zobacz więcej

Sprawny montaż

To ostatni etap przed uruchomieniem Twojej instalacji. Cały proces trwa zazwyczaj 2-3 dni. Realizujemy ten etap, tak aby wszystko wyglądało estetycznie i działało przez długie lata.

Twój darmowy prąd

Od tego momentu Twój dom staje się samowystarczalny pod względem energetycznym. Twoje rachunki znacząco się obniżą, a nasza planeta staje się zdrowsza.

Pełna kontrola i bezpieczeństwo

Po założeniu instalacji, otrzymasz dostęp do aplikacji, która pozwoli Ci na bieżąco mieć możliwość śledzenia wytwarzanego przez Twoje panele prądu i kontrola ich efektywności.