Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/ArdorSolis/domains/ardorsolis.pl/public_html/wp-config.php on line 4 Fotowoltaika Jasło ☀️Profesjonalnie | Szybko | Tanio☀️

Fotowoltaika Jasło

 Fotowoltaika w miejscowości Jasło to coraz popularniejsza forma pozyskiwania energii elektrycznej. To system wykorzystujący panele słoneczne, które zamieniają energię słoneczną na energię elektryczną. Dzięki fotowoltaice można zaoszczędzić na rachunkach za prąd, a jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska..

 

W Jaśle można zauważyć rosnące zainteresowanie fotowoltaiką, zarówno wśród prywatnych właścicieli domów, jak i przedsiębiorców.

Fotowoltaika w Jaśle to także przykład działań proekologicznych, które są prowadzone przez lokalne władze i społeczności. Mieszkańcy Jaśla w coraz większym stopniu dbają o środowisko, a fotowoltaika to jedna z metod, dzięki której mogą przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Chcesz Dowiedzieć się Więcej

Zapytaj nas o ofertę
specjalnie dla ciebie

 

Zadzwoń lub Skorzystaj
z formularza kontaktowego

Fotowoltaika Jasło – Realizacje

 Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu systemów fotowoltaicznych, a jej realizacje cieszą się uznaniem wśród klientów z całej Polski, w tym również w Jaśle i okolicach. Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych, które pozwalają na oszczędność na kosztach energii elektrycznej oraz przyczyniają się do ochrony środowiska. Wśród realizacji firmy w Jaśle można wymienić montaż systemów fotowoltaicznych o różnej mocy na dachach domów prywatnych oraz firmowych.

Firma Ardor Solis oferuje również rozwiązania dla klientów biznesowych, które pozwalają na oszczędność na kosztach energii elektrycznej oraz przyczyniają się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Wyróżniamy się wysoką jakością swoich produktów oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Wszystkie systemy fotowoltaiczne projektowane przez firmę są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i charakteryzują się wysoką wydajnością oraz trwałością. Dodatkowo, firma oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie finansowania, doradztwa oraz serwisowania systemów fotowoltaicznych.

Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na dachu budynku gospodarczego pokrytym blachodachówką

Fotowoltaika Jasło – Dofinansowanie

 W Jaśle i okolicach dostępne są różne formy dofinansowania dla osób zainteresowanych montażem systemów fotowoltaicznych. Wsparcie finansowe można uzyskać m.in. w ramach programu „Mój Prąd” oraz programu „Czyste Powietrze”.

 

 Program „Mój Prąd” to program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych, który jest realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach programu, mieszkańcy Jasła mogą uzyskać dofinansowanie na montaż systemów fotowoltaicznych o mocy do 10 kWp. Wartość dofinansowania wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych, czyli kosztów związanych z zakupem i montażem systemu fotowoltaicznego.

 

 

Program „Czyste Powietrze” to program dofinansowania działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków mieszkalnych. W ramach programu, mieszkańcy Jasła mogą uzyskać dofinansowanie na termomodernizację budynków oraz montaż systemów fotowoltaicznych. Wartość dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze” może wynosić nawet do 90% kosztów kwalifikowanych, w zależności od dochodu gospodarstwa domowego.

 

Wśród innych form dofinansowania dla fotowoltaiki można wymienić także dotacje udzielane przez samorządy oraz fundacje. Warto zasięgnąć informacji na temat dostępnych programów dofinansowania, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie

 

Mój Prąd 5.0

Program Mój Prąd 4.0 zakonczył sie przed teminem lesz juz ogłoszono kolejną edycje.

Kolejna edycja programu „Mój Prąd 5.0 ruszy już w kwietniu 2023 r. i pozwoli uzyskać dofinansowanie na fotowoltaike. Nowa edycja została rozszerzona o pompę ciepła albo kolektory słoneczne.

Wiadomo, że maksymalna kwota dofinansowania ma wynieść 58 tys. zł.

Dzięki takim formom dofinansowania, inwestycja w fotowoltaikę staje się bardziej opłacalna, co przyciąga coraz większą liczbę klientów. To z kolei przyczynia się do zwiększenia liczby instalacji fotowoltaicznych w Nowym Sączu, co z kolei przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i redukcji emisji szkodliwych gazów do atmosfery.

W celu uzyskania dokładnych informacji na temat dostępnych dofinansowań, warto skontaktować się z odpowiednimi instytucjami rządowymi lub z firmami specjalizującymi się w instalacjach fotowoltaicznych, takimi jak Ardor Solis.

Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na dachu domu pokrytym papą
Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na gruncie
Instalacja fotowoltaiczna od Ardor Solis na dachu domu pokrytym dachówką czarną zastosowano moduły fullback

Kontakt

Zapytaj o wycenę

 

Opisz nam Twoje oczekiwania...

Zadzwoń i skontaktuj się

Zgoda

1 + 12 =

Fotowoltaika Jasło – Cena Instalacji Fotowoltaicznych

Jako firma Ardor Solis oferujemy kompleksowy montaż fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze takiego systemu jest cena.

Cena instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników, takich jak:

  1. moc systemu,
  2. rodzaj paneli słonecznych,
  3. liczba paneli,
  4. falownik
  5. rodzaj konstrukcji montażowej

Jednakże, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej, firma ARDOR SOLIS jest w stanie zaprojektować i wykonać instalacje fotowoltaiczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Staramy się dostosować ofertę do potrzeb każdego klienta, a także do jego budżetu. Oferta obejmuje kompleksową usługę w zakresie fotowoltaiki, w której firma zajmuje się projektowaniem fotowoltaiki, montażem paneli fotowoltaicznych, uruchomieniem i konserwacją instalacji fotowoltaicznej.

Zadbamy o dobór odpowiedniego sprzętu i paneli o wysokiej sprawności, zapewniła też profesjonalny montaż oraz przeprowadziła niezbędne prace instalacyjne.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach instalacji fotowoltaicznej w Jaśle i w jak najkrótszym czasie cieszyć się dostępnością niezawodnej i ekologicznej energii!

Carporty fotowoltaiczne – porady i informacje

Carporty fotowoltaiczne – porady i informacje

Carporty fotowoltaiczne zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Ale czym tak naprawdę są? Są to konstrukcje, które łączą w sobie funkcję wiaty samochodowej oraz paneli fotowoltaicznych. Innymi słowy, jest to zadaszenie pokryte panelami fotowoltaicznymi,...

Mój Prąd 5.0

Mój Prąd 5.0

Kolejna edycja programu „Mój Prąd 5.0” ruszy już w kwietniu 2023 r. i pozwoli uzyskać dofinansowanie na fotowoltaike. Nowa edycja została rozszerzona o pompę ciepła albo kolektory słoneczne. Fotowoltaika na dachu od Ardor Solis Mój Prąd dofinansowanie Kolejna...

System net-billing

System net-billing

Mimo że nowy system rozliczania energii z fotowotaiki (net-billing) - funkcjonuje już od lipca 2022 r. wciąż wiele osób zadaje nam pytania: Jak działa system net-billing - nowy system rozliczania fotowoltaiki? Po jakiej cenie sprzedaje się energie z fotowoltaiki? Po...