Warning: Constant WP_CACHE already defined in /usr/home/ArdorSolis/domains/ardorsolis.pl/public_html/wp-config.php on line 4 O nas - Ardor Solis

ARDOR SOLIS

O nas

Jak w szwajcarskim zegarku

Sprawność instalacji fotowoltaicznej zależy od produktów i materiałów użytych podczas montażu ale również od ludzi którzy ten montaż przeprowadza. Każdy z naszych instalatorów posiada certyfikat i odpowiednie uprawnienia a dzięki doświadczeniu i wyuczonym procedurom naszej firmy, instalacje fotowoltaiczne wykonane przez naszą firmę cieszą się bezawaryjnością i maksymalnym możliwym uzyskiem energetycznym.

Stawiamy na jakość i niezawodność

Wychodzimy z założenia, że instalacja ma działać jak najdłużej nie ma tu miejsca na półśrodki. Oferujemy jedne z najlepszych modułów na świecie, polskiej firmy Selfa PV i Kensol, oraz firm z rankingu Tier1, jak moduły Sharp, Longi Solar i Jinko Solar.

Skoro moduły oferujemy z najwyższej półki nie może być inaczej z mózgiem całej instalacji czyli inwerterem. Postawiliśmy na sprawdzone marki niemieckiej firmy Fonius i światowego giganta Solaredge oraz Huawei.

Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną wycenę

 

Zgoda

2 + 5 =